Site Overlay

Trikolóra bude poprvé kandidovat ve Strakonicích

TISKOVÁ ZPRÁVA: 26. 8. 2019

V mimořádných volbách do městského zastupitelstva ve Strakonicích bude v prosinci kandidovat také Trikolóra. Jedná se o historicky první volby nového hnutí. Do voleb ji povede policejní komisař, třiašedesátiletý František Toman.

„Dostali jsme nabídku několika politických subjektů kandidovat na společných kandidátkách. My ale upřednostňujeme vlastní cestu. Máme své schopné kandidáty, vizi a vlastní program, který místním nabídneme. Také ve Strakonicích chceme bránit normální svět, a to bez udávání a trestních oznámení, kterých jsou Strakonice za poslední roky plné a lidé už jsou z toho otrávení,“ říká provozovatel benzínové čerpací stanice ve Strakonicích Karel Reindl, který je zároveň koordinátorem Trikolóry na Strakonicku.

Že se Trikolóra ve Strakonicích těší oblibě, potvrzuje i řada místních osobností a podporovatelů. „Už se nechci dívat na to, co ve městě předvádí současná garnitura, proto je pro mě Trikolóra jasnou volbou,“ říká taneční mistr Jaroslav Kohout, kterému s jeho ženou Danou prošlo tanečními kurzy několik generací strakonických tanečníků. K němu se přidává i známý běžec na lyžích, velký sportovec a bývalý olympionik, dnes strakonický podnikatel Miloš Bečvář: „Strakonice potřebují změnu. Sám kandidovat už nikam nechci, ale podporovat budu Trikolóru, protože je mému myšlení nejblíže.“

Jednička na strakonické kandidátce Trikolóry František Toman jde do voleb s jasnou vizí. „Žiju tady celý život. Znám Strakonice ze všech stran a jako kriminalista i z té, kterou mnozí znát ani nemohou. Tolik trestních oznámení, která na sebe vzájemně podávali současní zastupitelé, jsem za desítky let u kriminální policie nezažil. Veřejnosti ani mně se taková hra nelíbí. Jsem přesvědčen, že řídit město lze i slušně. Jdu do toho, protože vím, že s naším týmem seriózních a slušných lidí jsme schopni do Strakonic vrátit normálnost,“ řekl František Toman.

FOTO: František Toman, Milan Urbánek a Dana Steinerová jdou  na strakonickém náměstí podat kandidátní listinu Trikolóry.

Kontakt: 

Ivana Kerlesová, tisková mluvčí hnutí Trikolóra

mobil: 777 044 768

e-mail: media@volimtrikoloru.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023 #kerleska. All Rights Reserved. | Chique by Catch Themes
Rolovat nahoru