Site Overlay

Trikolóra chce klidné Strakonice

„Chceme klidné Strakonice. Nechceme rozhádané město, přinášíme klid a rozvahu.“ S takovým poselstvím pro občany jde do mimořádných voleb ve Strakonicích, které připadají na letošního 14. prosince, hnutí Trikolóra. Podle lídra kandidátky hnutí Františka Tomana jsou právě hádky a rozepře občanů ve městě na denním pořádku.

„Strakonice jsou známé tím, že zde na sebe řada občanů – politiků – podává trestní oznámení. Tuto situaci chceme zklidnit,“ uvedl František Toman, pětašedesátiletý policejní komisař, který se rozhodl vstoupit do politiky na sklonku své profesní dráhy. Trikolóru si vybral zejména proto, že její program je založen na „selském rozumu“.

Mezi programové priority Trikolóry ve strakonických volbách patří zřízení denního stacionáře pro občany se sníženou soběstačností a pro rodiny s dětmi, jejichž situace vyžaduje pomoc jiné osoby. Hnutí Václava Klause mladšího chce dále vyřešit současnou kritickou situaci ve městě v oblasti zajištění lékařské pohotovostí služby v mimopracovní době. Chce také zajistit dostupné bydlení rodinám.

„Budeme podporovat vznik bytových družstev s účastí města a výstavbu nových, cenově dostupnějších bytů. Vytvoříme podmínky pro navýšení míst v mateřských školách. Nepodpoříme projekty počítající s masovým přílivem dělníků z ciziny, které by v budoucnu zhoršily bezpečnost v našem městě, podobně jako se tak stalo jinde v ČR. Zasadíme se o okamžitou nápravu situace ohledně zpoplatnění silnice 1/20, které nám přivede kamiony do města. Budeme pokračovat v opravách silnic a chodníků, a to i v okrajových částech města. Vyřešíme nedostatek parkovacích míst na sídlištích vybudováním nových stání,“ píše se v programu Trikolóry pro nadcházející komunální volby.

Prosincové volby do strakonického zastupitelstva budou vůbec prvními volbami nového hnutí Trikolóra. „Ve Strakonicích, stejně jako jinde, budeme prosazovat naše tři hlavní programové pilíře. Tedy, že bohatství vzniká z práce, žijeme v České republice a je třeba bránit normální svět,“ uvedl předseda Trikolóry Václav Klaus mladší, který se za občany Strakonic během následujících týdnů několikrát osobně vydá.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023 #kerleska. All Rights Reserved. | Chique by Catch Themes
Rolovat nahoru