Site Overlay

Trikolóra představila plán „Uzdravme stát“

TISKOVÁ ZPRÁVA: 21. 4. 2020

Pandemie ukázala v plném světle nezdravě nastavený systém a špatné priority v řadě oblastí našeho života. Věci, na které Trikolóra upozorňuje dlouhodobě. Hnutí proto shrnulo ve všech oblastech svůj program na několik bodů.

„Trikolóra po půlroční existenci, kdy slibovala lidem na náměstích, sociálních sítích, v hospodách, tiskových zprávách i ve společenských sálech, že nebude měnit svůj program, může hlasitě a sebevědomě zopakovat, že jej opravdu měnit nemusí a také nebude. Pandemie COVID-19 obrátila život v České republice – a vlastně v celém světě – naruby. Současně ale ukázala, že hodnoty, které prosazujeme a hájíme, jsou správné. A ve svém důsledku prospěšné pro všechny naše spoluobčany,“ uvedl předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus ml.

Hájíme vlastenectví.

Češi na prvním místě. A teď už to takto vidí každý z nás – v krizi se tak začala chovat i naše vláda. A všichni globalisti a milovníci Unie byli zalezlí,“ řekl Klaus.

Hájíme především pracovité a činorodé lidi.

Každý snad vidí, že není možné spoléhat se pouze na vládu, že roušky a další věci si nyní musíme zařídit sami po svém, že zásobování je dílem pracovitosti a zodpovědnosti zemědělců, živnostníků, podnikatelů, a že se můžeme spolehnout na naše zdravotníky, hasiče, policisty, vojáky, prodavačky a další aktivní spoluobčany,“ dodala místopředsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková.

Pomoc podnikatelům a živnostníkům musí být plošná a rychlá

„Vládní pomoc musí být hlavně rychlá, plošná a přehledná. Lidi a firmy, kteří tento stát roky živili, musí v těchto složitých časech naopak podržet stát. Zároveň je třeba jasně odmítnout zelenou devastaci průmyslu a přestat lidem zdražovat energie emisními povolenkami,“ dodává Petr Machovský, garant Trikolóry pro průmysl a obchod.

Kontakt: 

Ivana Kerlesová, tisková mluvčí hnutí Trikolóra

mobil: 777 044 768

e-mail: media@volimtrikoloru.cz

Copyright © 2023 #kerleska. All Rights Reserved. | Chique by Catch Themes
Rolovat nahoru